Джек Озборн потрапив до клініки

Через зіркові амбіції батька син Оззі Озборна потрапив до лікарні. Сімнадцятирічний Джек Озборн не витримав шаленого темпу життя знаменитості, тож тепер лікується від алкогольної залежності та депресії.
Наймолодший член сімейки Озборнів, яка прославилася завдяки реальному телевізійному шоу, потрапив до лікарні. Ще не так давно Оззі розповідав, як гордиться своїми дорослими і розумними не по роках дітьми. Однак тепер йому вже час задуматись над тим, чи правильно він зробив, у підлітковому віці зануривши нащадків у сповнене стресів та надмірних задоволень життя зірки.
Безперечно, в якомусь сенсі, Джек став жертвою слави, яка несподівано звалилася на його ще незрілий розум. Від того, що він більше не може жити нормальним життям тінейджера, у молодого Озборна почалися затяжні депресії. Зрозуміло, що в такому стані нелегко смішити людей з екрану.
Переживання Джека вилилились у те, що він став випивати та активно вживати антидепресанти. Іншим членам сім’ї не раз доводилося забирати його уночі із барів та дискотек, бо Джек був не в змозі самостійно пересуватися.
Хочеться сподіватися, що Озборни спохватилися вчасно. Тож зараз Джек лікується в одній із приватних каліфорнійських клінік, яка спеціалізується на зіркових алкоголіках та наркоманах.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com