“Термінатор-3” готовий взяти старт

Зірка кіно і поважний громадський діяч Арнольд Шварценеггер змушений присісти на колеса. Невдовзі “Термінатор” буде їздити дорогами Каліфорнії під керівництвом відомого американського гонщика Джеммі МакМаррі.
Минулого тижня Арнольд Шварценеггер став почесним гостем культових каліфорнійських автоперегонів “NASCAR”. Своєю мускулястою рукою він дав потужну відмашку на старт для першого заїзду довжиною в п’ятсот миль.
Та головним подарунком (як, власне, і причиною його присутності на перегонах) Шварцу був гоночний автомобіль, названий на честь фільму – “Термінатор-3″. Машина ще не цілком готова, і її бойове хрещення в змаганнях відбудеться в той самий день, коли й прем’єра стрічки. Вже відомо, що за кермом “Термінатора-3” сидітиме відомий гонщик Джеммі МакМаррі.
Немає нічого дивного, що назва авто викликає пряму асоціацію з сіквелом нищівного блокбастеру “Термінатор: повстання машин” – коротше кажучи, “Термінатором-3”. “NASCAR” – найпопулярніші в США перегони, і їхня глядацька аудиторія чудово підходить для реклами майбутнього кіно-релізу. Тож Арнольд Шварценеггер впевнений, що вибір зроблено вірно: “Тепер я не сумніваюсь, що з таким промоушеном “Термінатор-3” заїде дуже далеко.” Очевидно, він мав на увазі не лише автомобіль.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com