Стегна Джей Ло принесли хазяйці нову роль

Головною принадою наступного фільму про Остіна Паверса стануть стегна Дженіфер Лопес. Після британок Ліз Херлі та Бейонс Ноулз гаряча американка стане новою помічницею пришелепкуватого шпигуна.
Не так давно головний ідейний натхненник образу сексуально стурбованого спецагента Паверса Майк Маєрс ще вагався стосовно зйомок чергового продовження свого комедійного дітища. Але останнім часом він не лише прийняв рішення таки запустити у виробництво згаданий сіквел, але й визначився зі своєю напарницею. Чергова серія шпигунської кінокомедії “Остін Паверс” стане зоряним часом для американської секс-бомби Дженіфер Лопес.
За честь виставити себе на посміховище співачці запропонували звабливий гонорар у десять мільйонів доларів. Адже на плечі Джей Ло покладено відповідальну місію стати об`єктом кохання, а отже і сексуальних домагань зубастого суперагента.
Дженіфер дуже зраділа такій пропозиції. За словами акторки, їй страшенно сподобались попередні серії, і вона тільки мріяла про участь у наступній.
Ще б їй не радіти, адже картина буде навіть названа на честь Джей Ло. Точніше, на честь її звабливої п’ятої точки. Звучатиме це приблизно як “Все тільки для твоїх стегон”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com