Фанатка за автографом… прилетіла

Заради наближення до “дикого ангела” Наталі Орейро фанатки легко вистрибують з балконів. Травматичний інцидент стався під час гастролей “мильної” зірки в Уфі.
Російські гастролі зірки серіалів та естрадних підмостків Наталі Орейро проходять під знаком прикрих казусів. На останньому концерті в Уфі відбулося те, чого організатори шоу очікували найменше. Тринадцятирічна фанатка Альона Хісамутдінова, щоб дістатися до свого кумира, стрибнула в партер з балкона. А далі… далі замість очей кумира навпроти – перелякані очі стурбованих незнайомих людей. Враховуючи те, що висоти там було не менше п’яти метрів, дівчині пощастило. Вона отримала тільки величезну гулю на лобі.
На запитання переляканих адміністраторів, що штовхнуло її на такий вчинок, Альона відповіла сльозами. На її думку, висота балкона не перевищувала розміри гаража, зякого дівчина звикла стрибати у себе в дворі. Тому Альона й cпікірувала вниз, сподіваючись першою отримати автограф.
Власне кажучи, історія все-таки з хепі-ендом. Від Наталі Орейро Альона одержала не лише автографа, але й побажання швидкого одужання.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com