Як Тарантіно акторів провчив

Коли Квентін Тарантіно працює над фільмом, у хід йде все – навіть іграшки з секс-шопу. Так на зйомках “Вбити Білла” йому довелося впроваджувати оригінальні режисерські методи.
Нова картина Квентіна Тарантіно “Вбити Біла” за кілька днів прокату стала лідером кіно-рейтингів. А раз так, то можна й розповісти, як саме до такого успіху йшов творчий колектив останнього проекту Тарантіно.
Мабуть, саме так думав собі режисер, коли вирішив поділитися з журналістами подробицями знімального процесу. Виявляється, під час виснажливих багатогодинних зйомок актори засинали просто на знімальному майданчику. Причому робили це по можливості непомітно, ховаючись по затишних місцях. Робочий процес на грані зриву…
Тарантіно довго не міг встановити дисципліну, поки йому не спав на думку оригінальний спосіб приведення до тями примхливих акторів. Коли хтось куняв протягом робочого дня, Тарантіно підскакував до нього з іграшкою, придбаною в секс-шопі. Потім приставляв її до обличчя актора і робив фото на пам’ять. Звичайно, що пізніше ці знімки Тарантіно оприлюднював певному колу глядачів. Всім було весело.
Деякі актори сприймали вибрики режисера як жарт, а от, приміром, Дерріл Ханна, скаженіла від люті. Проте на знімальному майданчиу вже не спали. Смішно не смішно, зате ефективно!

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com