Останній концерт фортепіанного абонементу

Концертом Володимира Віардо національна філармонія України завершує фортепіанний абонемент сезону.
Щорічний приїзд маестро Віардо київська публіка очікує з особливим нетерпінням. Аншлаг, бурхливі оплески, захоплені відгуки критиків традиційно супроводжують гастролі цього видатного музиканта. Це не дивно, бо кожен з його концертів - значна музична подія.
За словами самого маестро, спілкування з нашою публікою є щось особливе: “… це подібно до сповіді. Ти виплескуєш свій біль, а тобі допомагають тим, що не просто жаліють, а розуміють…”
Для Віардо музика - це філософське і поетичне дослідження світу, тому твори, заявлені в програмі - не випадковість, а результат глибокого змістовного відбору. Цього разу в І-му відділі, який складається з творів К.Дебюссі, поєднані добре знайомий всім 1-й зошит Прелюдій із зовсім невідомими “Античними епіграфами” (перше виконання в Україні). В ІІ-му відділі буде виконана 4 соната С.Прокоф’єва. Напевно, поряд з Дебюссі, Прокоф’євський стиль висвітлиться новими гранями в інтерпретації Віардо.

Відбудеться ще один концерт за участі Володимира Віардо, який перед київською публікою вперше постане в якості диригента. Під орудою маестро в першому відділі Симфонічний оркестр Національної філармонії України виконає Другу сонату Шостаковича в оркестровій транскрипції. В другому відділі В.Віардо виконає концерт Равеля №2 для фортепіано з оркестром (диригент Микола Дядюра). Цей концерт пропонує нове цікаве співставлення - Шостакович і Равель. Послухайте і відчуйте!

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com