Мій Шевченко

Так із гордістю говорить відомий майстер художнього слова - народний артист України, лауреат Шевченківської премії Анатолій Паламаренко. І це цілком справедливо. Бо він - неперевершений інтерпретатор творчості Великого Кобзаря. Артист підтвердив свої слова прекрасними моновиставами за творами Тараса Шевченка: “Дума Кобзарева”, “Сон”, “Гайдамаки”, а також виконанням інших творів поета.
Нині Анатолій Паламаренко до дня народження Тараса Шевченка готує нову моновиставу під назвою “В Україну ідіть, діти …”. До неї увійшли його лірико-філософські твори різних років, уривки з поем.
Автором цієї літературно-музичної композиції є відомий діяч українського мистецтва - народний артист України Іван Гамкало. Він одночасно є автором музичної концепції і диригентом. Адже в цій програмі, як і в попередніх роботах Паламаренка, братиме участь Симфонічний оркестр Національної філармонії України, який виконуватиме твори Миколи Лисенка, написані композитором на тексти Шевченка. Режисер-постановник моновистави - народний артист України, професор Володимир Лукашев. Перед слухачами знову оживуть безсмертні сторінки Великого Кобзаря в інтерпретації Анатолія Паламаренка.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com