Ніколь Кідман змусила “бульварників” просити вибачення

Зусилля Ніколь Кідман стосовно захисту своєї жіночої честі виправдалися тільки наполовину. Акторці вдалося отримати вибачення за наклеп, який добряче підмочив її бездоганну репутацію, але не від усіх журналістів-образників.
Ніколь Кідман вдалося те, на що у більшості зірок не вистачає нервів. Акторка може святкувати свою першу перемогу в боротьбі з бульварною пресою за прозорість своєї репутації.
Нещодавно акторка пригрозила судовою розправою тим виданням, що поширювали плітки про її роман з актором Джудом Лоу, роздуваючи таким чином неіснуючу проблему. Це зашкодило не лише самій Ніколь, але й сім’ї Джуда Лоу, дружина якого вже не знала, де подітися з сорому.
Газета Sunday Telegraph відреагувала миттєво, опублікувавши статтю із вибаченнями. А от два інші популярні таблоїди – The Sun та Daily Mail, які також приклали свою руку до паплюження репутації Кідман, просити вибачення поки не збираються.
Схоже, що наступна битва Кідман з журналістами відбудеться вже у залі суду. Але щоб зважитися на судовий позов на бульварні видання, в яких на постійному утриманні перебуває група “злих” адвокатів, потрібна неабияка відвага.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com