R.E.M. нагадують Штатам про себе

Гурт R.E.M. добивається любові Америки. Британські музиканти відчули дефіцит уваги з боку своїх співвітчизників. А виправити ситуацію вони спробують новим альбомом “In Time”.
Після тривалого затишшя до творчої діяльності повернувся один з найвпливовіших рок-гуртів останніх 20 років R.E.M.. Днями він завершив свій концертний тур Америкою і повернувся до студії, щоб підготувати сюрприз своїм прихильникам. Реліз сюрпризу, тобто нового альбому “In Time” відбудеться 28 жовтня.
А поки що учасники R.E.M. насолоджуються успіхом відеокліпу на перший сингл “Bad Day”. Це пародія на цілодобові канали новин, які забивають голови людей недостовірною інформацією.
Хоча на музиці R.E.M. виросло не одне покоління, учасникам групи здається, що Америка охолола до їхньої творчості. Тож концертний тур і новий альбом – це спроба реанімувати колись такі теплі стосунки з батьківщиною. З патріотичною промовою вокаліст R.E.M. Майкл Стайп: “На певному етапі нам здалось, що Америка повернулася до нас спиною. Тому ми написали кілька хороших пісень і вирушили на гастролі. Ми вирішили показати, що досі здатні писати класну музику, що ми сини своєї нації і готові знову з нею дружити.” Чи захоче рідна нація дружити з R.E.M., стане відомим після релізу нового диску.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com