Шинед О’Коннор подає поганий приклад

Шинед О’Коннор викладатиме неосвіченим нове трактування Слова Божого. Знаменита ірландська співачка узаконює блуд, пропонуючи брати приклад з себе.
Вже багато років прихильників музики вражає унікальний вокал Шинед О’Коннор. Та останніми роками публіку все більше вражає її поведінка, а не творчі досягнення.
Нещодавно ірландська співачка заявила, що завершує музичну кар’єру і збирається присвятити життя релігії. Викладання Слова Божого видалося Шинед більш достойним заняттям, ніж задоволення музичних примх фанатів. Останнім часом вона брала участь у кількох спільних проектах, але про власний новий альбом навіть не хоче думати.
Шинед стала радикально релігійною людиною, та її бачення віри круто відрізняється не лише від англіканського трактування, але й від варіантів інших християнських течій. Образ проповідниці, який було стали їй приписувати, швидко зник, коли з’ясувалося, як О’Коннор на власному прикладі показує вірність Божим законам.
Днями з’ясувалося, що співачка вагітна. Цей факт не видався б таким скандальним, якби не заява майбутньої викладачки богослов’я. Вона запевнила, що й гадки не має, хто може бути батьком дитини. Більше того, Шинед і не збирається його шукати, оскільки підозрює, що ним може виявитися відомий і вже одружений співак.
Тож поки майбутня релігійна діячка сама порушує певні моральні норми, утверджені церквою. Чи збирається вона вчити цьому й своїх майбутніх учнів, залишається під питанням.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com