Джолі не оцінила гумор Фаррелла

Колін Фаррелл вижив Анжеліну Джолі. Через нахабну поведінку актора його партнерка по фільму була змушена виїхати з готелю. Найбільше її дістала п’ята точка самозакоханого Фаррелла.
Схоже, що голлівудський серцеїд Колін Фаррелл має схильність переоцінювати свій шарм та почуття гумору. Особливо часто з ним таке відбувається, коли це стосується його партнерок на знімальному майданчику.
Перебуваючи в Марокко на зйомках історичного фільму про Олександра Македонського, Колін так дістав свою партнерку Анжеліну Джолі, що та була змушена переїхати до іншого готелю. А все через надмірну пристрасть ірландського актора до вульгарних жартів, улюбленим з яких є знімання штанів та демонстрування своїх зіркових сідниць. П’яниця і дебошир Фаррелл, котрий свій розгульний спосіб життя привіз в мароканський готель, взяв за звичку проробляти цей фокус при появі Анжеліни. Актор чомусь вирішив, що саме вона по заслугам оцінить його п’яту точку.
Але розгнівана такою фамільярною поведінкою Джоллі забрала свого сина Медокса і виїхала з готелю. Хочеться вірити, що у Фаррелла не вистачить нахабства повторити свій жарт під час зйомок, інакше долю фільму “Олександр” можна буде поставити під сумнів.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com