Теніс більше не для Курнікової

Анна Курнікова більше не гратиме в теніс. З початку наступного року російська тенісистка займеться налагодженням особистого життя і присвятить себе кар’єрі шоу-вумен.
Під час церемонії вручення World Music Awards, яка відбулася нещодавно в Монако, Анна Курнікова офіційно повідомила про своєж остаточне рішення залишити великий спорт. За словами тенісистки, продовжувати грати на кортах вона не може через стан здоров’я.
Останнім часом Курніковій заважали брати участь у тенісних турнірах травми спини та ніг, які, за словами лікарів, переросли в хронічну хворобу. У планах вже колишньої тенісистки – віддати всі сили кар’єрі ведучої.
Незважаючи на те, що перший досвід роботи Курнікової на телебаченні закінчився її звільненням, Анна впевнено почувала себе в ролі ем-сі на World Music Awards. Звісно, це не те саме, що інтерв’ю брати, але сперечатися, що у Ані справжній талант привертати до себе погляди, не стане ніхто.
Ще одним важливим пунктом у планах на майбутнє російської красуні стоїть налагодження особистого життя. Підшукувати собі достойну пару Курнікова почала прямо в Монако. На черговому званому обіді вона забажала сидіти поруч з принцом Монако Альбертом. Проте заволодіти увагою найпрестижнішого холостяка світу їй так і не вдалося.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com