Стережіться “чорної татушки”!

Відомий російський екстрасенс викрив “чорну татушку”. Виявляється, Юля Волкова володіє відьмацькими здібностями. От вам і секрет популярності.
На скандальній славі гурту “Тату” заробляє не тільки Іван Шаповалов, а й російські екстрасенси. Порочна Юля Волкова давно цікавить майстра окультних наук Івана Вайнштейна. Відомий екстрасенс нещодавно заявив, що чорнява “татушка” володіє відьмацькими здібностями.
На думку парапсихолога, без втручання його піддослідної не обійшлася нещодавня автокатастрофа, в якій загинув колишній бойфренд Волкової. Вайнштейн, виявляється, довго спостерігав за Антоном Хрульовим і, в результаті, дійшов висновку, що хтось хлопцеві систематично псував ауру. А оскільки останнім часом в оточенні “татушок” не залишилось жодної людини, в якої не виникало б проблем зі здоров’ям, Вайнштейн заявив, що Волкова несе в собі неабияку небезпеку.
Зрештою, екстрасенс зробив шокуючий висновок, який одразу ж розтиражував у пресі – напарниці малолітньої “відьми” Лєні Катіній загрожує смертельна небезпека. Глибока депресія і проблеми зі здоров’ям рудої “татушки” наочно ілюструють висновки екстрасенса.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com