Пінк змінила байкера на рокера

Пінк втомилася від запаху машинного мастила. Екстравагантна співачка покинула свого давнього бойфренда мотогонщика Кері Харта та почала зустрічатися з колегою музикантом.
Пінк не дарма так добряче прикладалася до мотокросменів у своєму останньому відео “Feel good time”. Справа в тому, що останні два роки рожевоволоса зірка проводила романтичні хвилини життя саме з представником цього виду спорту Кері Хартом.
Однак днями Пінк та Кері побили горщики і розбіглися. Напевно, співачці просто набрид запах мастила та пального, який всюди супроводжував її колишнього бойфренда. Цікаво, що спочатку це її навіть збуджувало, але надовго захвату таким чисто чоловічим ароматом в неї не вистачило.
Розлучившись із байкером, співачка не довго гуляла сама. Останнім часом її все частіше помічають в обіймах учасника американської рок-групи Rancid Ларса Фрідріксена. Пінк познайомилася з Ларсом під час запису останнього альбому “Try This”.
Фрідріксен підтримує захоплення подруги екстравагантними зачісками, тож вони мають скласти гарну пару – будуть експериментувати одне на одному. До того ж, Пінк та Ларс завжди зможуть поговорити про музику, а не тільки про технічні характеристи нових мотоциклетних двигунів. Одним словом, з них має бути чудова пара.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com