Зета Джонс із щедрістю не дружить

Кетрін Зета Джонс виявилася найжадібнішою голлівудською знаменитістю. На останньому благодійному аукціоні, який відвідала актриса, вона пожертвувала… аж 25 доларів.
Днями Кетрін Зета Джонс зганьбила себе під час однієї з благодійних вечірок. Прямо на місці пальцями в неї не тикали, але в світських хроніках по тому пройшлися нормально.
На аукціоні, кошти від якого призначалися на допомогу дітям-сиротам, на продаж виставляли речі відомих людей. Роль присутніх багатіїв традиційно у тому, щоб публічно виявити свою щедрість, адже користі від придбаного на таких заходах їм зазвичай ніякої.
Серед усіх представлених лотів Кетрін зацікавилася лише автографом Пола Маккартні. За нього акторка готова була віддати аж 25 доларів. Не дивлячись на низьку ціну, яку Зета Джонс запропонувала за підпис видатного музиканта, автограф, врешті-решт, дістався саме їй.
Пояснюючи таку маленьку суму пожертвуваних грошей, Зета Джонс заявила, що причиною є її економний характер. Виявляється, лауреатка премії “Оскар” минулого року й досі почувається бідною валійською дівчиною, котра мріє про велике кіно. Ах, яка скупердяйська ностальгія…

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com