“Селф-мейд” по-київськи: БРОНЗОВI ГАРАЖI

Київськi гурти розподiляються на двi категорiї: першi сидять в очiкуваннi “дядi”, що прийде та зробить їх зiрками, друга категорiя займається активним “селф-мейдом”. БРОНЗОВI ГАРАЖI належать до другої категорiї — принаймнi так запевняє драмер Богдан. В шкiряному пальто, ковбойських чоботях та з преслiвськими баками, Богдан виглядає як людина, що може зненацька витягнути “Смiт-енд-вессон”:з капелюха, наприклад. Перше враження оманливе — Богдан симпатична, контактна людина, робiтник фармацевтичної промисловостi, альтернативний рокер. Останнiй штрих: новорiчний концерт в “Павлова”, Богдан дає дiда Мороза, потiм, як є, сiдає за барабани (потiм виявляється, що борода дещо заважає грати). Спiвачка Женя — 200% принадностi. Нарештi, Зубаков Валентин, що з’явився восени. Знайома постать — екс-гiтарист пiдстаркуватого “хартбрейкера” юних хiперок Лiса. Вадiм Осiпенко грав на басу в Овчiннiкова — як то кажуть, “ба! Знакомые все лица”. Два овни, скорпiон та близнюк; склад, що доходив до семи музикантiв. Репетицiї при температурi -17°С в репетицiйному примiщеннi. В головi паморочиться.

Пiсля другої “по сто” все стає на свої мiсця.

Погравши з Євгеном Рогачевським (зараз — В.В.) в КЛУБЕ ЛЮБИТЕЛЕЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ МУЗЫКИ, Богдан, з дворiчною перервою на армiю заснував ГАРАЖI. Назва з’явилась завдяки першим репетицiйним примiщенням — звiсно, не бронзовим. Пiсля дебюту в ДК ДВРЗ (березень 95-го) вирiшили бiльше не спiвати власними силами. З Женєю познайомились в “Барвах”. Ранiше полюбляли грати разом iз NEWS. З появою значного обсягу матерiалу виступають переважно соло, залюбки — в “Кiноклубi”, хоч пограли майже в усiх київських клубах. Є що пригадати — “DAAB” та “Скiф” — то вже iсторiя. Залюбки йдуть на контакт, але не терплять фамiльярностi. Взимку 95-го грали в “Нью-Йорку” iз ТАБУЛОЮ РАСОЮ, БЕЛОЙ ГОРЯЧКОЙ та CHROME CRANKS (нiбито США), взагалi грати полюбляють. Нещодавно зняли ролiк (режисер Сергiй Шнейдер), який намагались максимально наблизити до естетики п’ятдесятих. Власними силами шукали грошi, власними руками писали сценарiй. Готуються до повноцiнного запису iснуючого матерiалу. Що ще? Чекайте на касету, а нi — то сходiть послухайте ГАРАЖI до “Кiноклубу”. Вони там частенько грають.

Останнiй момент. В авторському визначеннi стиль ГАРАЖIВ — “гаражна романтика”. Слово Богдану: “Люди питали — що це означає? Ми вiдповiдали: будь ласка, послухайте, а пiсля концерту пiдiйдiть та розкажете, як вам це сподобалось i як це можна назвати. Уявляєш, нiхто не пiдiйшов”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com