Мерая Керрі націлилася на футболіста

Мерая Керрі шукає собі ідеального чоловіка. На думку співачки, такий обов’язково має знайтися серед футболістів. І не деінде, а конкретно у чемпіонській команді “Манчестер Юнайтед”.
Мерая Керрі втомилась від самотності – настільки, що лише про неї й говорить останнім часом. І не допомагає, що найдивніше – принц так і не прискакав. Та здається, вже скоро, адже Мерая сама видивилася його… у телевізор – під час футбольної трансляції.
За словами співачки, їй набридло бути оточеною самими лише тілоохоронцями – з ними навіть побалакати немає про що. Тож в пошуках ідеальної кандидатури на тепле місце біля свого тіла погляд Мераї зупинився на британській футбольній команді “Манчестер Юнайтед”. Точніше, на одному з її гравців.
Щоправда, Керрі не розповідає, хто саме з футболістів припав їй до душі. Журналісти дізналися тільки, що співачка із ним ще не знайома.
Аби виправити ситуацію, Мерая вже запросила манчестерський клуб у повному складі на власний концерт у Лондоні. Там співачка збирається поближче познайомитись з усіма футболістами, а зокрема і з об’єктом свого захоплення. Керрі дуже сподівається, що милий її серцю спортсмен прийде на концерт без подружки. Ваші ставки, панове!

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com