Ель Макферсон захандрила

Ель Макферсон страждає від депресії. Знаменита модель і власниця досконалих форм отримала після пологів психологічну травму. Нервове виснаження змусило її звернутися до лікарів.
Ель Макферсон опинилася в центрі уваги мас-медіа через проблеми зі здоров’ям. Нью-йоркські та лондонські газети в один голос повідомляють, що цього тижня австралійська топ-модель звернулась по допомогу в клініку штату Аризона. Там Ель лікуватиметься від фізичного виснаження і депресії, на які постійно страждає з часу народження свого другого сина. Через це Макферсон довелося навіть відмовитися від участі в престижних показах, зокрема й під час лондонського тижня моди.
В інтерв’ю журналу “Харперз Базар” Ель розповіла історію своєї хвороби. На думку моделі, проблеми зі здоров’ям виникли через те, що після пологів вона змушена була швидко скинути вагу, повертаючи собі гарну фізичну форму. Цього вимагав її статус топ-моделі, знамените прізвисько “Тіло” та роботодавці. “Жорсткі дієти призвели не тільки до фізичного, а й до морального виснаження”, – стверджує Макферсон.
Проте дехто припускає, що справжньою причиною її недуги є вікова криза. Мовляв, тридцятидев’ятирічній жінці надто важко витримувати високу конкуренцію у модельному бізнесі.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com