“могутнє серце”: презентація стрічки

стрічку голлівудських режисерів “могутнє серце” презентували у нью-йорку. на прем’єру завітав найпопулярніший сучасний голлівудський тандем: анджеліна джолі та бред піт. для обох акторів стрічка стала особливою. оскільки “могутнє серце” торкається проблеми війни на близькому сході. за сюжетом, американський журналіст деніел перл вирушає на розслідування до пакестану, де його викрадає джехадське угруповання. бред піт став одним із продюсерів картини, у якій головну героїню - дружину журналіста, зіграла анджеліна джолі. за словами акторки, її дуже вразила життєва стійкість та сила волі своєї героїні, меріен. вагітна, вона втратила чоловіка. джолі зізнається: під час зйомок вона носила власну дитину, то ж разом із меріен переживала її горе.

анджеліна джолі, акторка: це був дуже щасливий час мого життя. коли я була вагітна. і як ми після пологів разом не могли натішитися своєю дитинкою. це так жахливо, що у моєї героїні меріен разом все це забрали.

схожість своєї дружини із головною героїнею стрічки багато в чому бачить і бред піт. перш за все меріен та аджеліна дуже подібні характерами, переконує він.

бред піт, актор: я бачу паралель між анджеліною та меріен - у них, дійсно, спільні розум та внутрішня сила. можливо тому в енджі вийшло так відверто її зіграти. бо те, що робила героїня у фільмі мало значення багато як для меріен, так і для анджеліни.

сама джолі зазначила, що за період зйомок познайомилася з багатьма цікавими людьми та отримала масу приємний вражень. “могутнє серце” вже наприкінці червня презентують у кінотеатрах сполучених штатів. решта світу побачить стрічку не раніше вересня.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com