ciara: лідер billboard 200

другий альбом американської r&b сенсації кіари за назвою “the evolution” очолив авторитетний чарту “billboard 200″. таким чином співачка відправила у нокдаун кількох суперважких бійців серед яких гвен стефані та емінем. почалося все з успіху дебютного диска каіри - “goodies” 2004-го. тоді зірка зазначила, що здатна на потужніші удари. остання платівка, за її словами, стала ілюстрацією особистих змін.

кіара: я насправді працювала над цією платівкою як артист та як жінка. я також стала со-продюсером цієї роботи, це для мене новий досвід. я була співачкою, продюсером, жінкою, танцюристкою - я відчуваю власний підйом.

разом з кіарою над диском, за давньою r&b-хіп-хоп традицією, працювали 50 cent та chamillionaire. продюсувати запис співачка запросила “the neptunes”, will.i.am’а з “black eyed peas” та рудні джеркінса. команда більш ніж професійна.

кіара: я відмінно почуваюся. наразі я на музичній верхівці. і це для мене дуже багато важить. це робить більш зібраною та готовою до наступного кроку. я з радістю очікую на майбутнє. це щось взагалі сюрреалістичне.

кіара стала однією з найочікуваніших зірок новорічної вечірки одного зі світових музичних каналів. артистка вже планує роботу над наступним диском. за словами зірки, продюсером третього релізу має стати тімбеленд, котрий створював звучання останніх платівок джастіна тімберлейка, неллі фуртадо, міссі еліот та jay-z. але спершу дівчина трохи відпочине протягом різдвяних канікул.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com