“інша музика” день перший

помітивши, що зацікавленість українськими альтернативними гуртами на батьківщині зростає продюсер влад ляшенко разом з кліпмейкером віктором прідуваловом дали життя новому альтернативному фестивалю - “інша музика”. відмінна назва як для фесту такого формату. якщо проаналізувати стан речей стає зрозуміло, що момент вдалий: повна зала на останньому виступі “толу”, аншлаги у столичних клубах на виступах “борщів”, “грузовиків”, “естетік едюкейшн”…
організовувати “іншу музику” взялися на ентузіазмі та особистих зв’язках. вийшло непогано. прогнози стосовно звукової підтримки “іншої музики” - андрій мішин давав дуже обережні.
звук хоч і був непоганим, але до ідеального був далекий. результат творчих зусиль десятка гуртів за словами організаторів влада ляшенко та віктора прідувалова побачить світ у вигляді фірмового dvd. доречи, десь у столі українського кліпмейкера чекає на народження запис детонації - минулорічний сольний концерт гурту “тол”, який також взявся зняти та змонтувати віктор.
більшість присутніх на першому дні іншої музики віддали батьківські гроші, щоб почути та побачити команди “тол” та “факультет”.
гурт “факультет”, отримавши авансом підтримку публіки у вигляді скандувань одразу стикнувся з технічною проблемою - працювати відмовилася басуха. довгоочікуваний виступ днепродзержинців став столичним дебютом нової вокаліскти. нажаль, дівчина розчарувала. їй постійно хотілося допомогти взяти ту чи іншу ноту. не вистачало потужності та енергії.
після “факультету” тишу протягом 40-ка хвилин знищували “white noise for white zombie”. а далі бог сюрпризів нагадав про те що важка музика йому до вподоби. за чітким атмосферним та потужним виступом гурту “snuff” на сцену вийшли львів’яни “анна” - потішивши якістю та настроєм.
змінивши на сцені “анну” ефектні “мервівці” змогли втримати темп та температуру у залі, що наближувалася до пекельної позначки. “мервівська” музика з вкрапленнями фольклорних інструментів здавалося остаточно висмоктала сили збудженої публіки, змусивши її після виступу забути про слово “тол” і скандувати назву “мерва”.
передостанніми, власними кованими чоботями, топтали сцену вітчизняні рок-ветерани “армада”, виступ яких називали поверненням. але з цього приводу музиканти мали власну думку.
хедлайнером першого дня іншої музики був гурт “тол”. поява “толівців” за лаштунками кардинально змінила атмосферу. на них дивилися як на іншопланетян, спостерігали за рухами та розмовами. прозоров довго готувався до виступу, співав щось, вештався коридором.
якщо раніше мова йшла про температуру “наближену до пекельної” з виходом на сцену гурту “тол” місце проведення “іншої музики” телепортувалося до володінь люцифера. такої ненависті та гніву зі сцени не набралося б навіть якщо зібрати усі попередні гурти та помножити їх на самих себе. реакція публіки була неоднозначною, але більшість не зрозуміла фішки та тихенько потягнулася до виходу почувши, що “тол” завершив виступ. це був безпрецедентний вибух негативу, якісно обгорнутий у музичну форму та прикрашений матом. так неочікувано закінчився перший день “іншої музики”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com