“white” презентували повноформатну платівку

після розвідки в’їдливим синглом “кинь тачку”, київська команда “white” презентувала на суд слухачів повноформатну платівку за назвою “бий перший”. альбом складається з дванадцяти композицій і жирного бонусу у вигляді чотирьох відеокліпів.
рок лірика і музичний матеріал нового альбому “white”, за словами фронтмена гурту, олега шевченка, буде цікавим, як шанувальникам року, так і абсолютно байдужим до цього музичного стилю, людям. впродовж презентації “whitівці” відіграли акустичний концерт і показали своє чергове відео до пісні “бий перший”, яке незабаром можна буде побачити в ефірі музичного телеканалу “enter”.
в якості альтернативи всьому цьому олег пропонує читати хорошу літературу, дивитися хороше кіно і слухати музику. обкладинку диска прикрашає зображення істоти, котра відтепер буде офіційним талісманом гурту “white”.
щільний гітарний саунд від майстрів своєї справи, записаний відомим київським звукорежисером для себе любого. акуратна і не нав’язлива музика, яка місцями дуже нагадує творчість американців “white zombie”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com