Називайте мене стервою

Всім відомо, що жінки люблять вухами. Але от не всім жіночим вухам до вподоби третьосортні макарони за дідусиним рецептом. От Крістіна Агілера любить прямі подачі словом “стерво”.
Крістіні Агілері, бачте, подобається бути стервом. “Стерво, стерво, називай мене так, мені подобається слово…”, перефразовуючи старий Наутілус Помпіліус. Це для неї, як бальзам на відкриту душевну рану, коли разом з бризками перегарної слини до її обличчя долітає чоловічий рев “Ах ти ж стерво!!!”. Або жіночий, але тоді не рев, а вереск, і вже не слина спершу і нігтики потім. Власне, насправді, байдуже, від кого це пролунає – судячи з усього, Крістіна й сама регулярно з незмінною стервозною чуттєвістю адресує це смачне слівце своєму відображенню в дзеркалі. Отже, вся справа в слові “стерво” (не сумнівайтесь, англійською це “bitch”).
Про це вподобання співачка розповіла в інтерв’ю відомому американському музичному журналу … (реклами тут не буде). У двадцятидворічної співачки слово, яким називають невиправдано примхливих і жорстоких жінок (див. вище), асоціюється із силою та сексуальністю.
Крістіна не соромиться відверто одягатися та демонструвати свої дівочі принади в кожному новому відео (на її думку, це характерна риса цих самих американських bitchеs). Таким чином співачка мріє повторити успіх та популярність найвидатніших, на її думку, стерв у історії – Мадонни та Мерилін Монро (щодо Мерилін, звісно, можна посперечатися, або й навіть образитися).
Висновок. Якщо раптом під час відвідин Лондону на Пікаділі зустрінете Кріс, не сумнівайтесь, з широкою посмішкою кричіть їй “Хей, біч, хав а ю?”. Повірте, вона посміхнеться у відповідь. Крістіна Агілера: “Стерво – це не образа, для мене це найкращий комплімент.”

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com