nme awards 2007

у лондоні відбулась церемонія нагородження британського видання “nme”, яке протиставляє себе масовому шоу-бізу туманного альбіону, і відоме своїми регулярними істеричними відкриттями чергових рятівників музики, про котрих всі, зазвичай, забувають за два роки. в результаті поповнилась колекція премій молодого колективу “arctic monkeys” - черговою нагородою за найкращу платівку і найкращий dvd року. доречи, у справі популяризації мавп, статті і рецензії журналістів “nme” зіграли не останню роль. а ось з титулом найкращого британського гурту “arctic monkeys” не поталанило - звання відійшло більш досвідченим колегам за цехом - тріо “muse”, котрі вибороли його у “oasis”, “babyshambles” і “kasabian”. ще одну нагороду “muse” приніс їхній фронтмен, метью белламі, названий найсексуальнішим виконавцем року. у категорії найкращий міжнародний гурт відзначилися панк-рокери “my chemical romance”, які спромоглися обійти “css”, “the strokes”, “the killers” і “we are scientists”. найкращою концертною командою великобританії названі рокери “kasabian”, котрі вирвали перемогу у “arctic monkeys”, “babyshambles”, “muse” і “my chemical romance”.

том мейан, вокаліст гурту “kasabian”: це наша перша нагорода, дякуємо за неї господу. це надзвичайно класний час. сьогодні у залі багато крутих музикантів, але якщо ця нагорода не відійшла ноелю галлахеру і “primal scream”, ми з задоволенням заберемо її себе.

у категорії найкращий новачок відзначилися “the klaxons”, котрі спромоглися залишити позаду “the view”, “the horrors”, “the fratellis” і “the kooks”. проте таланти view відзначили у категорії найкраща композиція - нагороду гурту приніс трек “wasted little djs” з їхньої дебютної платівки, залишивши без відзнак такі хіти, як “supermassive black hole” - “muse”, “when you were young” - “the killers” і “bang bang you’re dead” - “dirty pretty things”. справжньою сенсацією став 21-річний британський співак джемі ті, котрий обійшов у боротьбі за звання найкращого сольного виконавця таких гігантів, як том йорк і джарвіс кокер. у номінаціях з префіксом анти-, відзначили таланти джорджа буша - званням лиходій року, американців “panic! at the disco” - титулом найгірший гурт і роббі уїльямса за його найгірший альбом “rudebox”. мабуть для того, щоб підтримати уїльямса, котрий зараз знаходиться у реабілітаційному центрі, вокаліст “oasis”, ноель галлахер, котрому нажаль не дали звання найдовший язик сторіччя, висловився так - я вважаю, що і сам роббі у глибині душі не вважає себе добрим виконавцем. найгірше вдягненою знаменитістю визнали лілі ален, а найкраще вдягненим виявився фаріс роттер з “the horrors”. найкрутішим концертним майданчиком названа зала “carling brixton academy”, а найкращим інтернет ресурсом - “youtube”. спеціальну нагороду отримали монстри британської інді сцени “primal scream”, потішивши потім, ще і своїм виступом.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com