Ховайся – весільні жарти Кріса Мартіна!

Дарма всі називали й називають Кріса Мартіна та Гвінет Пелтроу найнуднішою зірковою парочкою. Довели лідера Сoldplay до того, що він почав невдало жартувати на тему власного шлюбу.
Лідер Сoldplay (він же Кріс Мартін) вирішив продемонструвати, що з гумором ставиться до пліток, які постійно розповсюджують про нього та Гвінет Пелтроу бульварні видання (у випадку з його фото у костюмі для серфінгу це не спрацьовує – або ж назвіть смішною знівечене Крісом авто фотографа, який намагався таке зробити). У нещодавньому інтерв’ю першому англійському радіо співак вирішив переплюнути таблоїди, побивши їх їхньою ж зброєю. Кріс блиснув відомим (в тому числі, і своєю малозрозумілістю) у всьому світі англійським гумором, видавши кілька “сенсаційних” жовтих новин. Це щоб полегшити бульварникам роботу, чи що.
По-перше, Кріс заявив, що в них з Пелтроу вже є семеро дітей, оскільки вони всиновили групу S Club Juniors. Чи вважати це гумором, питання не постає: схоже, продюсер гурту – добрий друг Мартіна, а то чого б він штовхав пряму рекламу, ризикуючи лише за одне це заробити репутацію плаского жартівника.
По-друге, Кріс дещо уточнив подробиці їхнього з Гвінет майбутнього шлюбу: «Все, що ви чули про Стівена Спілберга в ролі весільного батька – повне лайно. Гвінет віддасть за мене Дарт Вейдер.” Ха-ха-ха, як смішно. Не сумнівайтеся, слово “лайно” неабияк посмішить і великого шанувальника англійського гумору Стівена Спілберга.
А що британські працівники радіоефіру сміялися після цього iнтерв’ю, то навряд чи з жартів.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com