оле-оле-оле - дієго марадонна !

хто у дитинстві не радів тому, що в його особистій колекції є фантик від гумки з фото дієго марадони - людини, чиє ім’я перетворилося на прізвисько для найкращих гравців вуличних збірних. тепер історія життя найзухвалішого, скандальнішого і одного з найталановитіших гравців за всю історію футболу, знайшла своє втілення у біографічній стрічці “maradona - la mano de dios”.

мазко різі, режисер: марадонна завжди намагався досягти чогось великого. справжнє самовдосконалення і геній. він постійно працював над собою. побачити таке у повсякденному житті дуже важко.

назву картина отримала завдяки історичній для футболу події - голу марадони, забитому рукою в одній четвертій фіналу чемпіонату світу. поклавши м’яч у сітку збірній англії, марадона охрестив це рукою божою. але не тільки кар’єрні успіхи футболіста надихали італійського режисера, не менше уваги приділяв він й іншій боротьбі марадони - війні з самим собою і наркотичною залежністю.

мазко різі, режисер: для марадонни все почалося дуже добре, а потім різко з’явилися проблеми. я вважаю, що це стало головною причиною того, чому він не знаходив радість у повсякденному житті. він шукав гострі відчуття у білому порошку, який поволі руйнував його зсередини.

побудовано розповідь про футболіста за біографічним принципом - дитинство у бідному кварталі, сімейні справи, фінансові розборки з менеджером гільєрмо кополою, і звісно, футбол, проблеми з яким почалися після того, як 94-го аргентинську зірку футбольного поля через позитивний тест на допінг вигнали з чемпіонату світу у сша. втілити складний характер марадони на екрані випала честь актору марко леонарді, відомому своєю роллю у стрічці “одного разу у мексиці”. до речі, це вже не перша спроба візуалізувати шлях легендарного футболіста - кіновтіленням історії марадони опікувався й емір кустуриця.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com