madonna: купання красного коня

мадонна засвітилася на сторінках одного з глянцевих журналів, в якому її фотографіям присвятили 58 сторінок. деякі з цих фотографій використають у зоряному турі на підтримку альбому “confessions on a dance floor”. нагадаємо тур стартує цього місяця. на обкладинці журналу сяють слова “madonna rides again”, тобто “мадонна знову на коні”. а сама співачка вдягнена у стилізоване наїзницьке вбрання, яке створила оскароносна стилістка зірки аріанна філіпс.

крістофер баглі: мадонна разом зі стівеном кляйном поділилися з нами ідеєю. вони співпрацюють над майбутнім туром та запропонували зробити щось схоже для журналу. чесно кажучи, це нас дуже зацікавило. під час фотосесії стівен знімав все на відео для того, щоб демонструвати це протягом виступів мадонни у межах її туру. це відео також використають у створенні кліпу до пісні “future lovers”.

на фото зображена сорока семи річна зірка, яка позує топлес, лежачи на землі з кобилою. на фотографіях разом з мадонною також з’являється жеребець, який стає на диби. варто зазначити, що у мадонни є поважний привід боятися цих тварин, адже у серпні 2005-го вона зламала собі дев’ять кісток після невдалої прогулянки верхи.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com