hypocrisy: шоу твоєї мрії

нажаль не приїхала головна українська гламурна ведуча, проте, не зважаючи на це, все ж таки відбувся концерт шведського death-метал гурту з багаторічною історією і стажем за назвою “hypocrisy”.

hypocrisy: нам не довелось довго шукати один-одного. хорт був ударником “immortal”. ми записали разом три платівки.

спершу кров присутніх на концерті розбурхали українські фолк блек металісти “nokturnal mortum”, прогарчавши добру порцію пісень, слова яких краще не знати релігійним бабусям. після невеликої перерви розпалену публіку взяли, нарешті, у свої руки “hypocrisy”. монстри такого музичного бренду, як шведський death-метал, чудово бачать, що треба дати слухачеві. численні експерименти з власним звучанням і постійні творчі зльоти і падіння загартували музикантів, котрі наразі безумовно знаходяться в апогеї.

hypocrisy: це завжди буде у нас. ми великі шанувальники death-металу. це незрівнянне задоволення грати на сцені. це дуже круто грати наживо.

поява в україні такого звіра, як “hypocrisy”, лідер якого, пітер тагтгрен, є серед іншого продюсером, не лякайтесь, команд “immortal”, “dark funeral” та “dimmu borgir”, свідчить про те, що україна вже напевно увійшла до переліку найгарячіших металевих концертних крапок на карті європи. попереду найцікавіше і телеканал “enter” допомагатиме людям, котрі люблять музику, потрапити на шоу своєї мрії.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com