ricky martin: flashback

пуерто-ріканський співак, гроза більшості дівчат рікі мартін презентував днями новий сингл “it’s alright” та одночасно проанонсував власний іспанський тур. рікі, кар’єра котрого стартувала близько двадцяти років тому заявив, що його остання робота стала результатом періоду тиші в його професійному житті.

рікі мартін: цей час, який я провів у тиші вдома, допоміг мені багато зрозуміти та відчути досить прості речі, які раніше були поза моїм розумом. я зрозумів, що гламур та популярність не повинні командувати мною.

іспанський тур латиноамериканської зірки розпочнеться 9-го травня виступом у барселоні. рікі також має на меті запалити валенсію, мадрид та інші міста. на питання, що очікувати фанам від концерту “one night with ricky martin”, співак зазначив, що атмосфера під час його виступів буде більш спокійною ніж раніше.

рікі мартін: це буде дуже інтимно, концерт дуже відрізнятиметься від того, що ви могли побачити та почути в межах “living la vida loca” туру. моя роль в цій постанові - зібрати усі континенти до купи - це дуже глобально. на нас дуже вплинула азія андалусія. усі відчують повний карнавал.

серед виступів зірки яка, прокинулася від тривалої сплячки, заплановані концерти у лондоні, сполучених штатах та у латинській америці. новий альбом рікі за назвою “life”, його перша за п’ять років англомовна робота, побачить світ 11 жовтня цього року.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com