blondie: скажи “до побачення”

офіційне визнання, воно періодично провокує людей на неочікувані вчинки, вокаліста гурту “blondie” деббі харрі після введення команди до зали слави рок-н-ролу вирішила вочевидь, що вже час збирати розкидане колись каміння і підбивати підсумки власної кар’єри, поставивши останню крапку. головним приводом для розмірковувань про власні досягнення стали ображені заяви колишніх учасників “blondie” та заплановане прощальне турне. усі претензії екс-колег зводилися до звинувачень пані харрі в авторитарності. зреагувала на це деббі спокійно, зазначивши, що навіть попри цей неприємний інцидент церемонія увічнення команди у стінах зали слави рок-н-ролу - це подія визначна. а от прощальне турне викликало в неї набагато більше емоцій та роздумів.

деббі харрі, “blondie”: люди завжди прагнуть знати, чому ти приймаєш подібне рішення, і ми розуміємо це. ви знаєте, ми йшли до цього протягом тривалого часу, все, що було, воно неймовірне. все відбувалося на високій ноті. але я думаю, знаєте, має бути розвиток. я відчуваю наскільки нам потрібен мінімальний розвиток. але я не знаю як, я не знаю як ще ми можемо розвиватися як гурт. мені здається тепер ми потребуємо індивідуального розвитку.

як виявилося, попрощатися зі світом явище за назвою “blondie” мусило ще у грудні 2005, але встояти перед спокусою ще одного турне учасники команди не змогли. прийшов час, за словами фронтвумен опікуватися виключно своїми давніми мріями, адже зроблене у музиці й так дозволяє пишатися собою, 60-річна дебора наприклад надзвичайно цінує той факт, що саме вона є однією з найперших жінок, які вдалися до реп-лірики свого часу.

деббі харрі, “blondie”: я не думаю, насправді, що я - репер, ні, це була повага до репу, до тієї музичної форми, яка здалася нам захоплюючою і справді цікавою, не знаю, як на мене це як фолк для чорних дітей. це як в 60-х був фолк для білих дітей - для мене це подібні речі.

тиждень тому “blondie” випустили сд та двд компіляцію за назвою “greatest hits: sound & vision”, куди потрапили відповідно найвідоміші композиції команди. чи стане ця робота останньою - наразі невідомо, але зважаючи на настрій деббі - цей варіант розвитку подій не виключений.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com