echo awards: тінейджерський тріумф

непохитна оаза любові до творчості роббі уїльямса відтепер має всі шанси іменуватися гуртком німецьких любителів японії - найвідоміша німецька церемонія нагородження найкращих представників музичного шоу-бізу на думку німецьких функціонерів цієї індустрії “ехо awards” завершилася цього року не очікувано-прогнозованим тріумфом роббі, а щастям тінейджерського проекту, що збирає натовп дівчаток з потужними горлянками, “tokio hotel”. з рештою, навіть якби ці підлітки, а середній вік учасників близько 16 років, нічого не отримали, говорили б про них не менше, адже їх було номіновано одразу у чотирьох категоріях.

білл коліц, “tokio hotel”: ми номіновані у чотирьох категоріях, це найкраще, чого б ми могли бажати. сьогодні вночі в нас більше номінацій ніж в будь-кого і це круто. ми зіграємо сьогодні наш новий сингл, і це дивовижно для нас просто бути тут.

не менших авансів щодо власної потенційності дочекалися підлітки й від зубра доброчинності й рок-н-рольщика за сумісництвом сера боба гелдофа, якого відзначили нагородою “ехо” за організацію “лайв 8″.

боб гелдоф: рок-н-рол про можливості й оптимізм і ми довели це вісім місяців тому, коли німецькі музиканти спробували змінити світ на краще. і тепер, коли німеччина наступного року прийматиме самміт великої вісімки, нам потрібна німеччина і її музиканти, щоб знову зосередитися на проблемах африки, і я сподіваюся tokio hotel будуть там.

що ж до суперників цього “токійського готелю” серед яких й проігнорований уїльямс, мадонна і “rolling stones”, то жоден з них на церемонію нагородження не завітав, залишивши можливість порозважати німецьку публіку жіночій трійці - шакірі, мелані сі та келлі кларксон.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com