оскар: номінації

нещодавно кіно-світ зітхнув з полегшенням. американська кіно-академія оприлюднила номінантів на “оскар” цього року. найбільшою несподіванкою серед них став мало-бюджетний фільм “на добраніч і нехай щастить” режисером і сценаристом якого є джордж клуні. ця стрічка номінується аж на шість “оскарів” у тому числі за найкращий сценарій та режисуру.

george clooney: це весела та хвилююча новина: зняти фільм за сім з половиною мільйонів доларів та отримати відразу шість номінацій на “оскар” - це, знаєте, дуже піднімає настрій.

для клуні це не єдиний привід підхопити “оскар”. до переліку номінантів потрапила його робота, як актора другого плану у фільмі “сіріана”. різ візерспун прилетівши до берліну дізналася що на її долю випала номінація на “оскар” за найкращу акторську роботу у фільмі “walk the line”. до речі ця стрічка отримала 5 номінацій на головну премію американської кіно-академії.

reese witherspoon: я не думаю, що варто чогось очікувати. ніколи не знаєш напевно, що подобається тим чи іншим, усі люди різні. отже я здивована та приголомшена цією новиною, я ніколи не думала, що отримаю яку-небудь номінацію.

серед п’яти акторок, що мають можливість отримати “оскар” є також фелісіті хавман. вона зіграла роль чоловіка, який змінив власну стать у мало-бюджетній стрічці “трансамерика”. номінація за найкращий іноземний фільм належить марку ротмунду за фільм “sophie scholl - the last days” та стефані ріга - режисеру з франції за фільм “щасливого різдва”. на звання найкращого іноземного фільму вдруге за всю історію церемонії претендує південно-африканська стрічка “totsi”. нагадаємо, 78-а церемонія вручення “оскара” відбудеться 5 березня 2006-го.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com