boy george: товариський, заклопотаний, невинний

у жовтні минулого року, виконавець boy george, справжнє ім’я якого george o’dowd повідомив поліцію про пограбування власного помешкання. приїхавши за викликом, поліція грабіжників не знайшла, проте виявила певну кількість кокаїну. внаслідок цього, пан o’dowd був заарештований та отримав два звинувачення: за подання хибного виклику до поліції та за зберігання наркотиків. за останнім звинуваченням співак давав свідчення цього тижня у манхетеннському кримінальному суді міста нью-йорк. boy george стверджує, що не винний, він просто надзвичайно товариський, тому у нього дома буває багато гостей, і хтось із них, можливо, і залишив наркотики. остаточний розгляд цієї справи відбудеться у березні і може призвести до ув’язнення співака.

louis freeman: пан o’dowd наполегливо підтверджує свою невинність всіма можливими засобами і ми будемо боротись з цими звинуваченнями, і ми переможемо, тому що він невинний.

а може і справді пан o’dowd не знає звідки ці наркотики з’явились? адже позбувшись своєї героїнової залежності 1995 року, співак зосередився на своїй кар’єрі. зараз, за словами його представника, boy george заклопотаний дизайном одягу, написанням книги та випуском нового альбому.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com