hard-fi: справжня казка

рівень популярності якого досягло чергове британське відкриття гурт “hard-fi”, дозволило хлопцям підбити деякі підсумки власної кар’єри і запланувати велике турне. у жовтні 2004-го року, команда “hard-fi”, презентувала світу 500 примірників своєї дебютної міні-платівки. альбом записувався на непрофесійній студії, переробленій з офісу цілодобового таксі, за допомогою старого комп’ютера, витративши лише 300 фунтів стерлінгів. наслідок - диск визнаний шедевром, а хлоп’ята з провінційного містечка мідлсекс - стали зірками.

річард арчер і стів кемп: багато людей стверджують, що 2005 рік став нашим, проте я гадаю, що 2006 рік стане для нас не менш вдалим і наразі у нас все насправді добре виходить. квитки на наше британське турне були розпродані у продовж 15-ти хвилин. ми зберемо повний зал “brixton academy”, як “the clash”, bob dylan, “massive attack” і “the prodigy”. проте найголовніше те, що ми зробимо це з дебютним альбомом, а це дійсно великий успіх і ми раді цьому.

наразі, історія сходження гурту на музичний олімп нагадує казку, проте все розпочиналось не так весело, як здається. 2002-го року, англійський хлопець річард арчер, після смерті батька, повернувся у своє рідне провінційне місто і розпочав писати пісні з яких і сформований альбом “stars of cctv”.

річард арчер і стів кемп: проблема багатьох британських команд полягає у тому, що наразі просто величезні масштаби. ви будете змушені насправді багато працювати, якщо ви намагаєтесь чогось досягти. мені здається деякі британські гурти поводяться не природно - це якийсь механізм захисту. єдиний вихід - це бути відкритим і чесним у тому, що ти робиш. наші пісні поступово з’являються на радіо, ми лише пробуємо свої сили, ми хочемо щось змінити, відкрити якісь двері.

остаточне народження “hard-fi” відбулось коли до команди приєднався басист кай стефанс. тоді же музиканти вирішили працювати рівно стільки, скільки буде потрібне для досягнення світового успіху.

річард арчер і стів кемп: ми збираємось багато грати наживо. ми насправді любимо турне. ми хочемо потрапити до америки і у решту частин світу: до європи, південної америки, австралії. мені дуже кортить там пограти, це просто чудово, я вже розмірковую про другий альбом і ще про дуже багато чого.

продовжуючи свій торішній успіх, “hard-fi” оголосили дати найбільших шоу, які відбудуться у великобританії 2006-го року. головні пункти турне це: манчестер, едінбург, а апогеєм стануть два концерти у лондонській “brixton academy”. минулий рік змінив життя членів “hard-fi”, залишається лише здогадуватись, що їм принесе цей рік.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com