boney m: формат мюзиклу

не рокерами єдиними живе світ мюзиклів, незабаром лондонський уест-енд прийматиме виставу, основою якої стали пісні денс-героїв сімдесятих гурту “boney m”. називатиметься все це неподобство, а саме так вже охрестили поціновувачі класики уест-енду виставу, “daddy cool”. опікується втіленням у життя цієї ідеї лідер музичної формації “so solid crew” michael junior harvey, здається реперу, що ритми сімдесятих, адаптовані до звучання 21 сторіччя здатні модернізувати вест-енд, і, відповідно, привабити нового прогресивного глядача.

michael junior harvey: я думаю, що це справді зробить вест-енд крутішим, знаєте, глядач тут - це окрема каста, це доволі специфічний тип аудиторії, але я думаю, що це здійсниться, адже вистава стосуватиметься різних культур, різних типів людей, і я думаю, це обов’язково привнесе нову енергію, новий сплеск.

автори проекту, великі містифікатори, судячи з їхніх заяв вирішили спочатку по відлякувати всіх потенційних глядачів - прихильникам традиційного мюзиклу, заявили, що консерватори такого не витримають, а тих, хто фанатіє від смішної музики смішних “boney m”, попередили - не сподівайтеся дуже, адже розчаруєтеся - знайомі мелодії під кореговані зважаючи на сторіччя й модні тенденції більш ніж відчутно. втім, якщо вірити тому ж таки харві, то головний глядач на його думку - це молодь, якій саме час повернутися до театральної зали. світова прем’єра “daddy cool” запланована на квітень 2006 року.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com