elton john: історія кохання

якщо ви вирішили з кимось зв’язати власну долю варто добре подумати, чи та це людина, котрій ви можете пообіцяти довічну романтику на двох. інколи це не під силу навіть всемогутнім зіркам шоу бізнесу, зокрема серу елтону джону, котрий 1984-го року одружився з ренатою блоель. врешті усі обіцянки про вічне кохання та смерть, що лише вона зможе розлучити закоханих, виявилися ілюзією. проте елтон все ж таки знайшов кохання, але в обличчі девіда фурніша, з котрим вони разом вже протягом 12 років. нещодавно щасливі коханці офіційно зареєстрували свій шлюб.

джоан харрісон: вони щасливі з девідом і це добре, що з’явилася можливість узаконити відносини. я бажаю вдачі усім парам, що кохають один одного…

наразі вони є одною з перших британських гомосексуальних пар, що зробили це. церемонія відбулася 21-го грудня у віндзорський ратуші. на ній були присутні лише батьки елтона та девіда і кілька їхніх близьких друзів. герої розповіді взяли шлюб у перший день коли у британії набрав чинності новий акт, що дозволяє узаконювати відносини представникам однієї статі.

селлі ен лізер: це здорово. вони виглядають чудово, обидва щасливі і я бажає їм усього найкращого.

в вечорі визначного дня у маєтку елтона джона гуляло весілля вартістю майже 2 мільйони доларів, з гостями на куди більшу суму. вікторія бекхем, рінго старр, клаудія шиффер, донателла версаче, оззі озборн позаставляли подвір’я дорогими авто, так, що решті гостей довелося крокувати від лімузинів до парадного входу пішки. незважаючи на це, ображених не було, хіба що рената блоель згадала старі часи, проте на кого їй ображатися, хіба що на матінку природу.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com