mariah carey: платинова мімі

всупереч тотальній відсутності бодай однієї позитивної рецензії, мерайя кері отримала свою, варто зазначити, чималу порцію слави завдяки останньому на сьогодні студійному альбому співачки, за назвою “the emancipation of mimi”. днями тисячі незгодних із твердженням “мімі не вдалося витягти мерайю з творчої ями” зібралися на голлівудському бульварі аби привітати свого кумира із перевиданням творіння у платиновому статусі. кумир, себто мерайя, дивлячись на це підтвердження чергової хвилі власної популярності, радості не приховувала - не на кожного поп-персонажа прихильники готові чекати з сьомої години ранку і аж до пізнього вечора. такі прояви прихильності, за словами виконавиці, вона куди краще оцінює зараз, ніж на початку кар’єри.

mariah carey: мені однозначно зараз приємніше, ніж під час успіху першої платівки, адже тоді я була надто молода, і справді не розуміла те, що відбувалося, мені видавалося все нереальним.

на тому що саме увійшло до нової - розширеної версії альбому “the emancipation of mimi”, пані кері не акцентувала, не до того було, її захопленню натовпом вболівальників краю не було, як, власне, і гордості за себе, талановиту.

mariah carey: мої справжні вболівальники, вони тут, за мною, і завжди були, кар’єра кожного складається з піків та провалів, і це всім зрозуміло. практичний результат цього всього це те, що я є і співачкою, і композитором, і тексти пишу до пісень, і саундпродюсер теж я, і є творчі галузі, в яких я маю намір себе спробувати, і також практичний результат це те, що ви можете особисто зустрітися з вашими вболівальниками, це найбільше визнання, яке може бути.

нагадаємо, попри всі розмови і невдоволення надмірною перепродюсованістю платівкою, “the emancipation of mimi” розійшлася накладом у 6 мільйонів проданих примірників.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com