courtney love: гуляє до десятої

вкотре змінила кут зору, та розпочала життя з чистої сторінки. вкотре жодних сумнівів - усе буде гаразд. залишивши місце у нарко-реабілітаційній клініці наступникам, кортні лав, розповіла про те, що останні тижні перебування під наглядом витрачала з користю, опікуючись написанням нових пісень для платівки - продовженням роботи 2004-го року “america’s sweetheart”. вільного часу було достатньо. таким чином колишня дружина рок ідола курта кобейна мала тільки вірно їм розпорядитися. тим більше, навіть у цьому співачці допомагали.

ренд рубін, судовий пристав: не виходити з дому пізніше 10-ї години, та не порушувати інші умови випробного терміну. тільки тоді можна домогтися результату.

в решті кортні написала для майбутньої роботи вісім композицій, деякі з них наразі обзавелися назвами. “the depths of my despair”, “my bedroom walls”, “how dirty girls get clean” - достатньо чітка ілюстрація настрою співачки та акторки, котра впевнена - забери в неї музику та кіно, вона навряд чи знайде сенс існування.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com