Moby

Що б Мобі не робив, він завжди намагається бути оригінальним. І для кліпів защораз йому вдається знаходити якихось незвичайних істот, що шмигають між людьми і чогось від них хочуть. Після останнього кліпу можна не сумніватися, що ці істотки – алегорії прихованих бажань самого Мобі. Хм, але ж тоді це лише зовнішня оригінальність, адже виражати свої приховані бажання у шифрованій формі полюбляють всі і кожен. Можна це робити у вигляді щоденника, звісно, тоді й кодувати не доведеться. Але так само про особисте потаємне ніхто і не дізнається. Можна стати панком і плюватися своїми протестами, але шансів на успіх в даному випадку дуже мало. Ну був деякий час Мобі панком, ну казав зі сцени все, що думає, але хто про це знав і тепер пам’ятає…
Та з часом Мобі навчився шифрувати свої приховані бажання так, що незабаром збирається кинути шоу-бізнес і до кінця життя насолоджуватися безпроблемним існуванням. Про дітей заговорив – правильно, ще й їм дістанеться. Музичний поп-код – ось його ключ до успіху.
Так от, (мова все ж про останній кліп американця) у відео “Jam For The Ladies” бажання Мобі і прихованим важко назвати. Ну, хіба що висловлює його не він, а підряджені промоутери – дуркувата мавпа та кислотна черепаха. Дівчата, приходьте, але хлопців із собою не беріть – навіщо вам вони, коли тут є я? Не вистачає, мабуть, Мобі жіночої уваги. Дівчата, підтягуйтесь до теликів, цей сингл – спеціально для вас. У неділю, о 19:35.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com