black eyed peas: вчасно підійти

триває світове турне гурту, який другий рік поспіль за версією “mtv music awards” називають, найкращим поп-гуртом світу, а самі вони претендують на лаври хіп-хоперів, концертна подорож американців “black eyed peas” минулого уїк-енду докотилася до латинської америки, означившись концертом у столиці колумбії, боготі, де подивитися на сет поп-хіпхоперів зібралося 25 тисяч прихильників. оскільки турне присвячене останньому на сьогодні студійному альбому музикантів за назвою “monkey business”, то й розмови точилися в першу чергу навколо нього. найголовнішою відмінністю платівки стала не кількість хітів, яких чекали від блекайдпісівців, і навіть не та кічова еклектика, в яку змішалися музичні екзерсиси, а кількість спешиал гест стар, серед яких особливим пієтетом вшановано джеймса брауна, котрий долучився до створення треку “they don’t want music”.

black eyed peas: ми зустріли його у лондоні,підійшли до нього і сказали, що ми - великі фанати його музики, і спробували закинути наживку, чи міг би він попрацювати з нами. не сподіваючись, що він скаже - так. так, і за два дні після цього - він був у студії.

після колумбії, перформанс четвірки отримали змогу побачити мешканці венесуели та панами, а вже на початку грудня гурт вирушить до європи. нагадаємо, за кілька тижнів до релізу “monkey business”, музиканти активно сумували, розповідаючи, що ця платівка стане останньою спільною студійною роботою учасників “black eyed peas”, така невимовна туга, щоправда, зникла після вдалого старту диска, і остаточно розвіялася після тривалого лідерства у чартах різних штибів. воно, звісно, з самого початку було зрозуміло, що без піар-технологій тут не обійшлося, але неприємний осад лишився й досі.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com