rihanna: мрія

їй лише 17 років проте вона вже уклала угоду з одним з найвагоміших музичних продюсерів реп світу. співачка з барбадосу власниця потужного, та дійсно цікавого вокалу була помічена репером, котрий наразі став ще й бізнесменом, більше того, новим президентом “def jam recordings jay-z”. ріанні довелося перетворитися з маленької школярки на професіонала музичного бізнесу, забувши про звичайне життя вдома на карибських островах.

rihanna: це справжнє божевілля, неймовірно. коли я тільки починала - мені було дуже важко, проте згодом я перестала відчувати цю напругу. усе змінилося, але не стало менш божевільним.

ріанна зростала у барбадосі та ще у школі захопилася популярною музикою. зрозуміло, того часу її захоплення не можна було назвати серйозним і коли вона перемогла у шкільному конкурсі краси і таланту, вона й гадки не мала наскільки талановита. згодом ріанна привернула до себе увагу нью-йоркського продюсера евана роджерса, котрий зі своєю дружиною проводив відпустку неподалік рідного міста дівчини. сталося так, що вони познайомилися завдяки спільним знайомим, та незабаром з’явився запис кількох треків, і розуміння евана зіркового потенціалу ріанни.

rihanna: я слухаю багато музики, це допомагає мені зростати. beyonce, марая кері, вітні хьюстон - саме тому у моєму репертуарі багато r ‘n b. танці - частина культури мого народу, я не відвідувала жодних класів, я просто зростала танцюючи.

перший хіт ріанни за назвою “pon de replay” посів другу сходинку британських чартів, та відкрив дівчині шлях до великого музичного світу. співачка вражає манерою співати і вмінням добре рухатися. успіх забрав її з рідного барбадосу, і дівчина змушена була переїхати до сша. за її словами це дуже не легко бути так далеко від родини, проте це вартість яку треба платити на шляху до мрії.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com