american music awards: wrap

гурти “green day”, “destiny’s child” і “black eyed peas” стали лауреатами американської народної премії “american music awards”, отримавши перемогу у двох номінаціях кожен. церемонія нагородження переможців відбулася 22-го листопада у лос-анджелесі. “american music awards” є показником народності виконавця, тому що переможців премії визначають власне слухачі.

сінді лопер: ця церемонія - це голос народу, тоді як греммі - це офіційна організація. я належу до неї і я зобов’язаний голосувати кожного разу. греммі - це промисловість, а “american music awards” - це люди, котрі голосують за свого улюбленого виконавця.

у визначенні улюбленіших музикантів америки цього року взяли участь понад 20 тисяч респондентів. панки “green day” отримали перемогу у категоріях найкращий рок-гурт і найкраща поп-рок платівка за свою роботу “american idiot”, тоді як “destiny’s child” стали переможцями у номінаціях: найкраща r’n'b команда і найкраща r’n'b платівка. “black eyed peas” були названі найкращим хіп-хоп колективом і найкращим гуртом року. найбільш улюбленими американцями виконавцем і виконавцею року стали емінем і гвен стефані відповідно до того солістка “no doubt” спромоглася на майже неможливе - обійти улюбленицю американської публіки мерайю кері.

гвен стефані: я навіть не чула, як вони оголошують нагороду. я тільки пробувала знайти шлях з-за лаштунків. що я такі виграла?

схожий подвиг повторив репер 50 cent, котрий залишав позаду свого наставника емінема у категорії найкраща реп-платівка за диск - “the massacre”. досягнення міссі еліот були відзначені нагородою найкращий хіп-хоп виконавець, котру вона отримала другий рік поспіль. мерайя кері отримала премію як найкраща рітм-н-блюзова співачка.

ginuwine: марайя повернулася, вона справжня королева, і я дуже радію за неї. її повернення відбулося у незвичному для неї ракурсі, проте відбулося і це просто щастя.

єдиними британськими виконавцями, що підкорили рейтинг “american music awards”, стали “coldplay”, названі найулюбленішою альтернативною командою американців. ще одним неамериканським виконавцем, вшанованим премією, стала колумбійка шакіра - її назвали найкращою латиноамериканською співачкою. під час церемонії відбулися виступи гвен стефані, фаррелла уїльямса, “eurythmics”, мерайі кері і сінді лопер з сарою маклохлен, які виконали дуетом пісню лопер 1980-го року за назвою “time after time”. завершили церемонію “rolling stones”, хітом “it’s only rock’n'roll”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com