madonna: розкриє таємниці

світ побачила чергова документальна стрічка про відому американську співачку, яка наразі живе у великобританії, мадонну. картина, як знімалася під час минулорічного “re-invention tour”, має намір запропонувати охочим зануритися у світ особистий та таємничий, розкривши подробиці багатогранного та неоднозначного життя зірки.

мадонна: так, я змінилася. я маю на увазі, що багато всього навколо змінилося і якщо взяти період з попередньої стрічки до тої, про яку ми говоримо, я можу сказати, що змінила багато поглядів, сподіваюсь що стала дорослішою. в мене є родина, діти… мені хочеться вірити, що картина стане відображенням еволюції…

ставши продовженням біографічної оповіді у ліжку з мадонною, яка свого часу наробила галасу, стрічка отримала назву “i’m going to tell you a secret”. режисером фільму став перевірений співачкою кліпмейкер джейсон акерлаунд. свого часу саме він опікувався зйомками відео до пісні мадонни “ray of light”.

джейсон акерлаунд: ця стрічка про усе, що є важливим для неї у житті, про духовність та творчість. про те, де вона знаходиться зараз, про те, як вона бачить світ очима дорослої жінки.

під час зйомок відео мадонна дозволила знімати моменти з її дітьми лурдес та рокко. епізоди з дітьми теж стануть частиною стрічки, прем’єра якої відбулася у ефірі одного з музичних телеканалів.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com