“акуэна!”: народжені дарувати свято

вічне літо, спекотний пляж, шум моря, яскравий одяг і усміхнені люди - все це гурт “акуэна!” команда, яка завжди прагне більше сонця і разом з тим без суму відзначає останні дні літа. саме так сприймається реггі-гурт “акуэна!”, який не так давно народився на українських теренах. але вже чомусь вважається російською командою. можливо, через велику кількість російськомовних пісень? та незважаючи на цей факт, хлопці залишаються вірними вітчизні.

така приналежність гурту до російських реггі-команд може бути зумовлена й тим фактом, що аудіо-пірати так би мовити “позичили” пісеньку “марс” до своєї піратської збірки “новая коллекция. специальный выпуск. лето 2004″. але на таку зухвалість команда “акуэна!” спокійно заявляє, що світ не ідеальний, а з аудіо-розбійниками, звичайно ж, треба боротися усіма можливими способами.

звичайно шкода, що гроші лягають в чужі кармани, але, на жаль, на теренах колишнього союзу саме використання піратами чужої творчості свідчить про ріст популярності та дійсну цінність того чи іншого виконавця. а справжнім творцям популярної музики залишається лише шкодувати, що прихильники слухатимуть їхню творчість на носіях поганої якості. саме тому гурт “акуэна!” обіцяє вже у вересні порадувати прихильників дебютним альбомом високої якості.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com