bob dylan: no direction home

нещодавно світ побачила нова документальна стрічка мартіна скорсезе за назвою “no direction home”, присвячена життю та творчості відомого музиканта боба ділана. зрозуміло, під час прем’єри картини у нью-йорку говорили в більшості про нього.

martin scorsese: дізнаючись більше про ділана розумієш, що ця людина надихає, та має що сказати. має власну думку про що завгодно, про емоції або політику. мені здається це дуже важливо сьогодні, особливо для молоді, зрозуміти, що набагато важливіше мати що сказати, ніж мати багато грошей.

до картини окрім іншого увійшли нещодавно зроблені з бобом діланом інтерв’ю та матеріали, які до цього не були оприлюднені. перша частина стрічки розповідає про правозахисну демонстрацію у вашингтоні 1963-го року, на якій музикант був присутній.

bob dylan: того дня я був там і промову мартіна лютера кінга пам’ятаю досі. вона справила на мене враження і часто допомагає обирати вірні шляхи.

друга частина містить інтерв’ю мітча міллера, продюсера звуказаписуючого лейблу ділана, котрий розповів історію знайомства з музикантом, та згадав часи, коли вони розпочали працювати.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com