elton john: офіційно уславлений

відтепер титул уславлений елтон джон ледь не на візитівках друкувати може. днями відбулася церемонія нагородження “ella” award. номінація у цій премії єдина - музикант, який зробив максимально визначний внесок у розвиток музики і цього року таким діячем визнано британського містера хіт виконавця і композитора сера елтона джона. ella award була заснована 1989 року американською спілкою співаків, свою назву ця премія отримала на честь першої відзначеної виконавиці легенди джазу елли фіцджеральд. окрім власне засновників нагороди та елтона джона, на церемонії з’явилися виконавці, котрі вважають сера елтона якщо не своїм учителем, то взірцем для наслідування точно. серед інших, співака вітали джосс стоун, наталі коул та k.d. lang.

joss stone: він дивовижний. ви знаєте, головна причина, чому він тут - це те, що він допомагав багатьом артистам. йому вистачило просто почути демо чи ще щось, і це дійсно круто.

natalie cole: елтон джон створив собі імідж надзвичайно категоричної людини, іле ми не сприймаємо це всерйоз, і це привзводить до того, що ми багато чого в ньому не розуміємо. але саме цим видатний артист і бере - якщо є в ньому щось, що ми не розуміємо, але це нам подобається.

лауреат традиційно дякував і в першу чергу тим, хто вирішив віддати цьогорічну нагороду саме йому. до британського композитора, так само дякували френк сінатра, тоні мартін, пеггі лі, ліна хорн, розмарі клуні, тоні беннетт, пласідо домінго та ще семеро виконавців, чиї заслуги перед музикою оцінила спілка.

elton john: я хотів би подякувати спілці співаків за цю нагороду. я справді пишаюся зараз як британський артист, який потрапив у таку красномовну компанію.

головною метою церемонії, окрім уславлення гідного, є благодійність - весь прибуток від продажу дуже навіть недешевих квитків організатори передали фонду, котрий опікується розвитком вокального мистецтва.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com