robbie williams: революціонер

за два тижні до релізу чергвої студійної платівки, що отримала назву “intensive care” британський поп-красунчик роббі вільямс вирішив активно нагадати про себе засобам масової інформації, а відповідно і прихильникам та потенційним слухачам. днями у берліні відбулася прес-конференція співака, під час якої роббі зробив кілька заяв, спровокувавши локальні катаклізми на ринку акцій компаній-мейджорів. після кількох невдалих спроб завоювати американського слухача, пан вільямс абсолютно безпосередньо оголосив, що америка його в принципі не цікавить і насправді, він ніколи не ставив собі за мету вихід на ринок сполучених штатів.

robbie williams: знаєте, роббі вільямс насправді ніколи не намагався підірвати штати, я ніколи цим не опікувався, інакше я б задля цього важко працював. я, звісно міг би проводити по 14 місяців там, ходив би і потискав руки, їздив би на барбекю з важливими радіо-босами і робив би те, що роблять всі. але це неважливо для мене. і ніколи не було важливим. я проводжу два місяці там у промо-турне, ви не зможете завоювати штати перебуваючи там протягом двох місяців за десять років. і я цього не хочу, тому засуньте це собі в дупу.

чи то через такі лексичні звороти виконавця, чи то через його відмову від американської аудиторії, яка здатна принести компанії-видавцю чималу сумму грошенят, але акції рекордингового лейблу емі після виступу вільямса стрімко поповзли вниз. босів компанії цей факт наврядчи порадував, особливо якщо зважати на те, що контракт з роббі свого часу став найдорожчим у історії шоу-бізу. окрім такої провокативної заяви співак означився ще й технічною міні-революцією. справа в тому, що концерт у берліні, з якого стартує турне на підтримку “intensive care”, ті, хто не зможуть придбати квитки, побачать на своїх мобільних телефонах, звісно не просто так, а за певну сумму грошей і за умови наявності певного телефону. решту ж запрошено вишикуватися у черги біля 27 кінотеатрів, які покажуть кіно про концерт і власне шоу. може і справді роббі не потрібна америка? він і у європі себе не надто погано почуває, виправдовуючи титул найуспішнішого поп-виконавця. нагадаємо, реліз “intensive care” заплановано на 24 жовтня поточного року.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com