Емінема – в президенти!

У Емінема є всі шанси стати президентом. Звичайне опитування громадської думки дало цікаві результати. Американці поважають злого репера більше, ніж власного президента.
Більше тисячі мешканців Сполучених Штатів Америки з різних соціальних та вікових категорій взяли учать у новому опитуванні. Саме воно й виявило, що: співаків люблять не в приклад більше за політиків; злим матірним одкровенням вірять більше, ніж пропагандистському “очкозамилюванню”; і ще, показник IQ дуже сильно впливає на здатність людини викликати симпатію.
Все це вдалося виявити завдяки простому завданню. Обрані у вибірку опитування американці мали визначити людину, якій вони найбільше довіряють. Що ж, такою людиною виявився Емінем.
Хто скаже, що Ем виграв за рахунок високого рівня симпатії серед молоді, помилиться. За репера голосували як молоді люди, так і громадяни старшого віку.
Так от, головним аргументом даного вибору стали тексти репера, які вважають щирими більшість респондентів. Майже всі опитані зазначили, що вони набагато відвертіші за промови президента. Останні взагалі то важко назвати хоча б скількись відвертими, оскільки всі розуміють, що Буш-молодший лише промовляє вголос те, що йому пишуть на папері. Зрештою, так сталося, що за показником довіри Буш програв не лише переможцю згаданого опитування, а й ще кільком відомим персонажам. Довіряти президенту готовий зовсім мізерний відсоток населення.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com