Так от коли одружаться Лопес з Афлеком

Добігає логічного кінця один з найцікавіших реальних серіалів – про одруження Дженіфер Лопес та Бена Афлека. Солодка голлівудська парочка, нарешті, визначили дату свого весілля.
Нарешті, нарешті це сталося! Те, чого так довго чекали таблоїди всього світу! Настає кульмінація одного з найдовших і найцікавіших реальних серіалів про одруження зірок. Іншими словами, стала відомою офіційна дата весілля Дженіфер Лопес та Бена Афлека. Вочевидь, рука Джей Ло вже стомилася писати сценарій все нових серій, тож історія завершується хепі ендом.
Отже, одна з найбільш очікуваних подій року в шоу-бізнесі відбудеться 5 жовтня на гавайському острові Кауаї. Сонце, море і кілька тисяч запрошених гостей, більшість з яких – фоторепортери. На відміну від багатьох інших зіркових пар, Лопес з Афлеком і не думають заробляти на ексклюзивних правах публікувати фото з головного свята їхнього життя. Натомість, на цьому вони зароблять неабияку додаткову популярність.
На святі все має бути дуже красиво. Чого вартий тільки фінал – одразу після факту одруження Бен має випустити в небо п’ятсот білих голубів.
Усі деталі весілля подружжя дозволить безкоштовно знімати запрошеним фотографам та операторам. Наречені зізналися, що соромляться продавати щось пов’язане зі своїм весіллям, як це, наприклад, зробили Кетрін Зета Джонс і Майкл Дуглас. Закохані впевнені, що якнайбільше людей в усьому світі повинні побачити, як вони люблять одне одного.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com