Ударник Iron Maiden наїхав на охоронця

Iron Maiden не потрібна охорона, охороняти варто від них самих. Музиканта гурту заарештовано – ударник знаменитих металістів зумисне протаранив одного з охоронців власного концерту.
Здається, музиканти Iron Maiden настільки зблизилися з металом, що стали надавати йому перевагу перед людською плоттю. Якщо охоронець чимось образив барабанщика знаменитої команди, він міг би з’ясувати стосунки по-чоловічому – на власних кулаках. Однак Майкл Макбрейн надав перевагу потужності металевого чотириколісного монстра – у працівника концертної служби охорони не було ні шансу.
Таким чином, уже найближчим часом Майкл Макбрейн має постати перед судом. Офіційне обвинувачення – навмисний наїзд на людину.
Цей прикрий інцидент трапився перед початком грандіозного гала-шоу Iron Maiden у Нью-Йорку. Як виявилося, помилка охоронця була лише в тому, що він намагався виконати свою роботу. Не будучи великим шанувальником хеві-металу, він не впізнав Макбрейна і на в’їзді до службових територій почав вимагати у того перепустку. Цього вистачило, щоб вмить розлютити музиканта. Не довго думаючи, у відповідь він спрямував на людину в уніформі свій блискучий Ягуар. Обійшлося без п’ятен крові на капоті, але не без травм.
Жертва наїзду отримала травми рук та ніг, і тепер готується захищати свої права під час судового засідання. Перші слухання призначено на 16 вересня.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com